Knihy pletenie

Čapice pletené háčkované
26 projektov na letené alebo háčované čiapky, klobúky, baretky.
Prehľadné rodelenie podľa rôznej obťažnosti spracovania.
Podrobné rozkreslenia a strihy s vysvetlivkami.
Opis pracovných postupov a použitých vzorov s vysvetlením, ako sa tvoria.
Prehľadný popis jednotlivých technik pletenia a háčkovania doplnený o názorné ilustrácie.
Viac ako 400 špeciálne zhotovených farebných fotografií.
4,5 €
TOPP Šijeme pre deti
Ušite pre vašich najmenších prebaľovaciu deku, loptičku, maznáčika alebo napríklad nohavice s trakmi.

Ak nemáte dostatok skúseností, nemusíte sa báť - súčasťou každého návodu je podrobný popis postupu, ktorý je navyše sprevádzaný vyobrazením jednotlivých krokov. Čoskoro tak môžete potešiť vaše dieťatko vlastnoručne vyrobenou hračkou či oblečením.
4,5 €
TOPP Pletené ponožky
Už nikdy žiadne nespárované ponožky. Obe ponožky sa totiž dajú upliesť okrúhlymi ihlicami zároveň. Akým spôsobom, to vám ukážeme podrobne a názorne na desiatich stránkach samostatného kurzu pletenia. Aké typy modelov pre malé a veľké nôžky sa dajú týmto spôsobom upliesť, vám prinesie táto knižka. Nie je to vôbec tak zložité – najlepšie bude, ak sa hneď do toho pustíte! Detailné pracovné postupy, fotografie a tabuľky menia pletenie ponožiek na detskú hru.
4 €
Pletenie a háčkovanie
Túžite po jedinečnosti, originalite a uspokojení z výtvorov vlastných rúk? Pletiete, háčkujete, alebo chcete tieto užitočné schopnosti rýchlo zvládnuť? Ottova veľká kniha pletenia a háčkovania odevnej návrhárky a odborníčky na pletenie Jaroslavy Dovcovej vás zasvätí do ich základov, naučí vás pracovať podľa návodu a poradí vám, ako zhotoviť skúšobné vzorky. Začiatočníkov zoznámi s potrebným vybavením a druhmi priadze, naučí ich jednoduché i zložitejšie techniky a postupy.
Pokročilým záujemcom o pletenie ponúkne náročné projekty, ich zhotovením môžu oživiť a obohatiť svoj šatník alebo vyrobiť pre svojich najbližších milý darček v duchu módnych trendov.
8 €

Objednajte