Knihy leporelá

Sem - tam káčatko
Pohýb sem - tam steblami a káčatko ti zamáva krídlami!...
2 €
Sem - tam mačiatko
Pohýb sem tam rybičkou a mačiatko ti kývne uškami...
2 €
Sem - tam zajko
Pohýb sem - tam mrkvičkou a zajko ti zakýva uškami...

VYPREDANÉ
2 €
Sem - tam šteniatko
Pohýb sem - tam kostičkou a šteniatko ti zakýva uškami...

Na sklade 10 ks
2 €
Môj psík
Leporelo
1,50 €
Bodríkové dobrodružstvá
Milý a vtipný príbeh s pôvabnými ilustráciami a obľúbenými zvieratkami si môžu deti vziať do postieľky, na prechádzku alebo návštevu k babke a dedkovi.
Malý psík Bodrík sa zatúlal na farmu. Je ešte šteniatko a rád by sa s niekým zahral. Najprv sa predstaví všetkým obyvateľom a postupne sa zoznamuje s každým. Krtko sa mu však nepáči, s malým kozliatkom sa pustí do pretekov v behu, pričom vyplašia sliepky i kačky na rybníku. Nahnevá Dunča – strážcu dvora a napokon sa tak ušpiní, že je na nerozoznanie od prasiatka. Mačka sa mu vysmieva a Bodrík zosmutnie. Kto sa mu napokon stane priateľom je veru prekvapenie. Túto veselú knižku budú chcieť deti čítať znova a znova!
3 €
Čo to letí?
Leporelo s názvom Čo to letí? vám ukáže všeličo zaujímavé, čo lieta vzduchom - lístie vo vetre, šarkan, snehová vločka či raketa.
3 €
Zvieratká v lese
Leporelo Zvieratká v lese - jeleň, čo má korunu ako kráľ, sova, čo v noci bdie a vo dne spí a ďalšie milé zvieratká.
3 €
Hádaj, hádaj hádanku
Leporelo Hádaj hádanku vyskúša vedomosti detí - čo znamená Prišiel biely kôň, zaľahol nám celý dvor?
3 €
Zvieratká okolo nás
Všetky deti majú radi zvieratká, a ešte viac ich mláďatká. Väčšinou aj prvé detské slovíčka zahŕňajú zvuky, ktoré jednotlivé zvieratká vydávajú. Preto im budú veľmi blízke básničky Jiřího Havla, zamerané práve na zvieratká okolo nás a na ich mláďatá. Nielenže deti budú vedieť správne pomenovať mláďatká, ale tiež sa o nich dozvedia niečo zaujímavé. Knihu sme spracovali vo forme praktického leporela, ktoré si môžu vziať so sebou do batožiny či tašky. Deti tak budú mať knihu neustále pri ruke. Text názornými obrázkami spestril Antonín Šplíchal.
3 €
Riekanky pre malé detičky
Jednou z najobľúbenejších činností malých detí je opakovať si a učiť sa naspamäť rôzne riekanky. Nielenže si tým napríklad rozširujú slovnú zásobu a precvičujú pamäť, ale tiež sa učia správne vyslovovať všetky hlásky. Do knihy Riekanky pre malé detičky sme vybrali niektoré ich obľúbené riekanky a upravili sme ich ako praktické leporelo, ktoré si môžu vziať so sebou do batožiny alebo tašky. Deti tak budú mať knihu neustále pri ruke. Text dopĺňajú názorné a nápadité obrázky Josefa Quisa, ktoré im uľahčia zapamätať si riekanku.
3 €
Červená čiapočka
Jednou z najobľúbenejších klasických rozprávok je Červená čiapočka. Príbeh dievčatka s červeným čepčekom má veľa podôb. Tentokrát sme ju vašim deťom pripravili vo forme praktického leporela, ktoré si môžu vziať so sebou do batožiny či tašky. Deti tak budú mať knihu neustále pri sebe. Text sprevádzajú názorné obrázky Josefa Quisa, a tak tí, ktorí ešte nevedia čítať, môžu podľa sprievodných ilustrácií rozprávku sami rozprávať.
3 €

Objednajte